Turktime

Hollywood yıldızından Putin’e destek

Putin'in yakın dostu ve bir döneme damga vuran Hollywood yıldızı Steven Seagal'in doğum gününü Moskova'da kutladığı belirtilirken, ünlü isim Putin'e destek verdi.
ABONE OL
Abone Ol
Hollywood yıldızından Putin’e destek
Haberler / Kültür
13 Nisan 2022 Çarşamba 12:53
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Rusya Devlet Başkanı Putin’in yakın dostu ve bir döneme damga vuran Hollywood yıldızı Steven Seagal yine gündemde. Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ardından Rus lidere desteğini yineleyen Seagal’in 70’inci doğum gününü Moskova’da bir parti ile kutladığı ve burada yaptığı konuşmasında Putin’e desteğini yinelediği ortaya çıktı.

Aksiyon filmlerinin yıldızının 10 Nisan’da kendisi için düzenlenen doğum günü partisine katıldığı öğrenildi.

PUTİN'E DESTEK VERDİ

İngiliz The Times gazetesi, etkinliğe katılan davetliler arasında, AB yaptırım listesine alınan Rus devlet televizyonu sunucusu Vladimir Soleviev ve Rus gazeteci Margarita Simonyan da yer aldı.

Doğum gününde çekilen ve sosyal medyada kısa süre gündem olan videoda, daha önce Putin’i “bugün yaşayan en büyük dünya lideri olmasa da en büyük dünya liderlerinden biri” olarak nitelendiren Seagal’ın odadaki herkese “ailem ve arkadaşlarım” diye hitap ettiği görüldü.

Seagal daha önce de savaşın ilk günlerinde “Dualarım, her iki ülkenin de birlikte barış içinde yaşayabileceğimiz ve gelişebileceğimiz olumlu ve barışçıl bir çözüme ulaşmasıdır” açıklaması yapmıştı.

2018’de Rusya, ABD ile bağları geliştirmek için Seagal’i özel bir elçi olarak atamıştı. Rusya Dışişleri Bakanlığı, Seagal’in sorumluluğunun “kültür, sanat, halk ve gençlik değişimleri de dahil olmak üzere insani alanda Rusya ile ABD arasındaki ilişkileri kolaylaştırmak” olacağını söylemişti.

İŞTE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Turktime