Turktime

Çağla Şıkel'den dikkat çeken açıklama

Çağla Şıkel geçtiğimiz günlerde yaklaşık 10 aydır birliktelik yaşadığı Nail Gönenli'yi oğulları Uzay ve Kuzey ile tanıştırmıştı. Şıkel'den evliliğe dair dikkat çeken bir açıklama geldi.
ABONE OL
Abone Ol
Çağla Şıkel'den dikkat çeken açıklama
Haberler / Magazin
1 Ekim 2023 Pazar 16:19
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Çağla Şıkel, iki çocuğunun babası Emre Altuğ'dan 2015 yılında boşandıktan sonra 8 yıllık aşk orucunu avukat Nail Gönenli ile bozmuştu.

Uzun süre sonra aşkı bulan güzel mankenin ayakları yere değmiyordu.

İlişkilerinde çalkantılı dönemler geçirseler ve hatta bir dönem kısa bir ayrılık süreci yaşasalar da yaklaşık 10 aydır birlikte olan çift hakkında evlilik iddiaları ortaya atılmıştı.

"NE EVLENMEK İSTEYEN VAR NE DE SÖZLEŞME"

Şıkeli sevgilisini oğulları Uzay ve Kuzey ile tanıştırdı. Ancak eski eşi Emre Altuğ, bu evliliğe pek sıcak bakmadığı iddia edildi. 'Evlilik' sorularına yanıt veren Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay'ın babası Altuğ'un, yeni ilişkisine karşı çıktığı iddialarına şu sözlerle noktayı koymuştu:

"Emre'yi de beni de yıllardır tanıyorsunuz. Biz nasıl yaşamamız gerektiğini, nerede durmamız gerektiğini bilen koca koca insanlarız. Artık ben 44 yaşıma geldim. Hepimiz büyüdük. Bunlar varsa da gençlikte olan şeyler. Bazı haberler çıkıyor, 'Evlenmek istediler de izin verilmedi' ya da 'Sözleşme yaptılar' gibi şeyler. Nail için de söyleyebilirim ki ortada ne evlenmek isteyen var, ne buna karşı çıkan var, ne de sözleşme var.

DİKKAT ÇEKEN EVLİLİK AÇIKLAMASI

Avukat Nail Gönenli ile uzun süredir aşk yaşayan Çağla Şikel, kendisine yöneltilen evlilik soruları üzerine de şunları söyledi:

"Arkadaşlar şu an gerçekten evlilik düşüncem yok. İleride evlilik olursa ben lafımı da yerim ama devam eden dostluğum, arkadaşlığım var tabii ki şu an. Benim önceliğim çocuklarım ve ailem. Herhangi bir acelem yok, çünkü benim bir ailem var. Hayat ne gösterir bunu bilemeyiz ama."

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Turktime