Turktime

Ezgi Mola isyan etti: Ödüm koptu

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan espriler karşısında, "Gündem yapmayın beni, ödüm kopuyor" dedi.
ABONE OL
Abone Ol
Ezgi Mola isyan etti: Ödüm koptu
Haberler / Magazin
21 Mayıs 2022 Cumartesi 23:12
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Son olarak Cem Yılmaz'ın yeni dizisi 'Erşan Kuneri'de rol alan Ezgi Mola, bazı sosyal medya kullanıcılarının adı ve soyadıyla ilgili isim türeten takipçilere esprili bir yanıt verdi. Birçok kullanıcı Ezgi Mola'nın ismini güldüren bir akıma dönüştürdü. Ünlü oyuncu da bu paylaşımları Twitter hesabından paylaştı.

Kullancılar, "Ezgi Mola'nın star wars fanatiği kuzeni Ezgi Yoda.", "Ezgi Mola'nın kaderine razı olan kuzeni Yazgı Mola.", "Ezgi Mola'nın hisleri çok kuvvetli olan kuzeni Sezgi Mola." gibi paylaşımlarda bulundu.
Twitter'da trend topic olan Ezgi Mola şaşırdığını ifade ederek, "Ezgi Mola’nın kutuplardaki kankası Eskimo La! Of gündem yapmayın beni ya, ödüm koptu ne oluyor diye. Baktım gündeme ne oldu diye, yazılanlar bunlar. Elimden geleni yapmaya çalıştım ben de." mesajını yayınladı.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Turktime