Turktime

Melih Altınok: Hepimizi aptal yerine koyuyorlar!

Sabah yazarı Melih Altınok, Atatürk Havalimanı'nın millet bahçesine dönüştürülmesiyle ilgili bir yazı kaleme aldı.
ABONE OL
Abone Ol
Melih Altınok: Hepimizi aptal yerine koyuyorlar!
Haberler / Medya
18 Mayıs 2022 Çarşamba 13:23
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Melih Altınok, "Evet, ağaç bahanesiyle şehirlerin yakılıp yıkılmasına alkış tutan çevreler bu kez park yapılmaması için "intifadaya" çağırıyorlar... Yine saçmalıyorlar, kendilerini inkâr ediyor, hepimizi de aptal yerine koyuyorlar" dedi.

MELİH ALTINOK'UN YAZISI ŞÖYLE:

Muhalefetin sefaleti

Dün İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu partililerle eylemdeydi... Atatürk Havalimanı'nın yerine millet bahçesi yapılmasın diye haykırıyordu.

Ne var ki Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 yılında CNN Türk'e verdiği röportajda Kaftancıoğlu'nun "ihanet" dediği projeyi dört elle sahiplenmişti...

Atatürk Havalimanı'nın yerine millet bahçesi yapılması projesinin kendisine ait olduğunu, planları bile hazırladıklarını söylemişti. Hatta hükümetin telefonlarını dinleyip projeyi kendisinden çaldığını bile iddia etmişti.

2013 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan bu projesini söyleyince, "Ciddi misiniz Sayın Başbakanım. Yani orada konut monut olmayacak mı? Allah razı olsun. Söz mü? Siz verirseniz tamamdır" diyerek çocuksu heyecanını gizlemeyen Fatih Altaylı dün şu satırları yazmıştı:

"İyi de perşembenin gelişi çarşambadan belli iken siz neredeydiniz! Niye daha önceden kıyameti koparmadınız? Niye aylar, haftalar öncesinden bunu engellemeye çalışmadınız!"

Evet, ağaç bahanesiyle şehirlerin yakılıp yıkılmasına alkış tutan çevreler bu kez park yapılmaması için "intifadaya" çağırıyorlar... Yine saçmalıyorlar, kendilerini inkâr ediyor, hepimizi de aptal yerine koyuyorlar.

Bir yandan da Kemal Bey'in cumartesi günü Maltepe'de düzenleyeceği "Kaftancıoğlu konulu" mitingi için bir gerginlik malzemesi arıyorlar.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Turktime