Turktime

Whatsapp'tan yeni özellik!

WhatsApp yakında kimseye fark ettirmeden gruplardan ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.
ABONE OL
Abone Ol
Whatsapp'tan yeni özellik!
Haberler / Teknoloji
17 Mayıs 2022 Salı 17:46
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Aslında içinde olmak istemediğiniz bir WhatsApp grubunda olmak size ıstırap mı veriyor? Sessize alabilirsiniz ancak bu sizi okunmamış mesajlar simgesinin verdiği rahatsızlıktan kurtarmayacak. 

Ya da daha radikal bir adım atıp anında sohbetten ayrılabilirsiniz. Ancak bunun hoş karşılanmayacağını bildiğinizden buna pek yanaşmazsınız. Gruptaki herkes sizin ayrıldığınızı bilir ve 'kaba' olarak nitelenmenize yol açabilir.

Neyse ki sizi bu zulümden kurtaracak bir çözüm yolda. WABetaInfo'nun yaptığı keşfe göre Whatsapp bu sorunu çözmek için bir arayışa başladı.

Bu yeni özellike gruptan ayrıldığınızdan sadece grup yöneticileri haberdar edilecek. Böylece gizlice gruptan kaytarabileceksiniz ve bunun için kimse sizden nefret etmeyecek. 

WhatsApp'ın masaüstü sürümünün betasında yapıldığı görülen bu geliştirmenin tamamlandığından tüm platformlara gelmesi bekleniyor. Ancak şu tarihte gelecek demek için henüz erken.

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp, gruplara katılabilecek maksimum kişi sayısını 512'ye yükseltmişti. Bu yeni özellik gelirse grup yöneticisini çıkarırsak diğer 510 kişi sizin gruptan ayrıldığınızı bilmeyecek.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Turktime