Turktime

Karamollaoğlu: Mağduriyetler hemen giderilmeli

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Teşkilat mensuplarımızla ve Avrupa'daki vatandaşlarımızla bir araya gelerek problemlerini, talep ve beklentilerini kendilerinden dinledik. Maalesef yıllardır ihmal ve göz ardı edilen sorunlar var" dedi.
ABONE OL
Abone Ol
Karamollaoğlu: Mağduriyetler hemen giderilmeli
Haberler / Siyaset
23 Mayıs 2022 Pazartesi 06:45
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Avrupa’da yaşayan vatandaşların sorunlarına değinen Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı;

-Haftasonu bir dizi program için çalışma arkadaşlarımızla beraber Almanya’daydık. Teşkilat mensuplarımızla ve Avrupa’daki vatandaşlarımızla bir araya gelerek problemlerini, talep ve beklentilerini kendilerinden dinledik. Maalesef yıllardır ihmal ve göz ardı edilen sorunlar var.

“SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

-Bu konularda ilgili ülkelerle karşılıklı olarak ve vatandaşlarımızın lehine gerekli anlaşmalar yapılmalı, prosedür ve mevzuatlar açık, net ve kolay uygulanabilir olacak şekilde yeniden gözden geçirilmeli; Avrupa’daki vatandaşlarımızın mağduriyetleri bir an evvel giderilmelidir.

-Bugün 3 milyonu Almanya'da olmak üzere Avrupa genelinde sayıları 5 milyonu aşan vatandaşlarımız sahipsiz ve kimsesiz değildir!

-Biz Saadet Partisi olarak Avrupa’daki vatandaşlarımızın bu haklı taleplerinde yanındayız ve çözüme kavuşana dek sürecin takipçisi olacağız.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Turktime